Коли я побачив кліп на пісню "Мама Стейсі," по телевізору з Рейчел Хантер грає роль матері-підлітка дівчини на пляжі , перше, що спало на думку не було думки про можливість стукати Рейчел Хантер стільки, скільки , що могло б мої шанси бути з матір'ю моєї подруги. Вівіан були фігури, як Лінда Картер Wonder слави жінка, я до сих пір пам'ятаю, як ніяково було, коли я побачив Вівіан в купальнику в перший раз і отримав величезне ерекції. І, як дівчина в кліпі, який зловив її бойфренд мастурбує, моя подруга Вікторія думала, що вона була джерелом натхнення для моєї ерекції, побачивши її в купальнику. Хоча може Вівіан була ідея, що відбувається, я думаю, Вівіан був задоволений, а не засмучений обставин.

Я просто не знав, як підійти до Вівіан, коли ти підліток, то ви не можете просто підійти до матері своєї подружки, що говорять у бажанні зайнятися сексом з нею. Пару місяців після інциденту на пляжі, я підійшов до будинку Вівіан і виявив, що Вікторія не було. Вівіан говорить Вікторія пішла з пара подруг, як сусід `дочка тільки що отримав водійські права. Вівіан говорить, що вона не думає, Вікторія б пішов дуже довго, і запросив мене зупинитися. Вівіан працював агентом з нерухомості і тільки що повернувся з показані пару нерухомості для клієнта. , Потягуючи сік по вітальні диван, Вівіан сказати не знаючи, як Вікторія та її подруг витримав їх носити чоботи на підборах весь день. Вівіан говорить про те, як її ноги були вбити її після носіння насоси всього за годину.

Я відповів, сказавши Вівіан, що я думав, що вона виглядала чудово в її насосів і відзначив, що він, ймовірно, допомагає, коли її клієнтами є чоловіки. Вівіан посміхалася, за її словами мого аналізу був правий, а коли ви `намагаєтеся переконати кого-то что-то в купівлі вартістю півмільйона доларів, Ви повинні були тягнути кожен трюк в книзі. Після Вівіан скинула насосів високого каблука, я запропонував, щоб дати Вівіан масаж ніг і в той час вона коливалася трохи, він Didn `T зупинити Вівіан від розтягування на дивані трохи спокою і ноги у мене на колінах. Коли Вівіан підняла ноги мої коліна, я помітив, що вона була одягнена стегно високі панчохи з мереживною обробкою. І хоча я старався з усіх сил в масажні Вівіан `S праву ногу, мій мозок намагається думати про те, що Вівіан може виглядати під її діловий костюм, якщо вона була в чорному стегно високі панчохи з мереживною обробкою.

Вівіан Wasn `T з каменю, як вона 18 років могла відчувати мій пеніс реагувати і через п'ятнадцять хвилин для цієї прелюдії, Вівіан витягнув її ноги від моїх колінах і сказав, що прийшов час повернути мою доброту. Вівіан встав і взяв мене нагору в свою спальню, а вона роздяглася переді мною; Вівіан зізналася, що вона помітила, розмір мого зведення на пляжі протягом літа і зробив мрію про те, що Вікторія була отримувати. Я зізнався, що Вів'єн Вікторія і я був просто в оральному сексі, як далеко ми коли-небудь було шістдесят дев'ять. Мої коментарі принесла посмішку Вівіан `S обличчя, коли вона запитала мене, якщо я нічого доброго в їжі кицьку. Я заперечив, сказавши, як Вівіан повинні запитати Вікторія, Вівіан сказав перший досвід рука завжди краще, коли вона стримувала дуже сексуальна пара чорних трусиків бікіні шнурок з атласною промежини. Вівіан потім сів на бік її ліжка і показав мені мою першу голена кицька.

І з мого досвіду з Вікторією, я знав, від того, як Вівіан `S кицьку подивився; Вівіан сексуальне збудження, і я Didn` T потрібно зробити дуже багато. Мій аналіз був прав, як Вівіан негайно відгукнулися на відчуття мій язик лиже опухлі рожеві складки її кицьку. Вівіан стогнав і задихався, як її дочка, але різниця була інший був, коли Вівіан кричали про випробувавши оргазм; Вівіан розпорошується голові і залишив його капала з любов'ю меду. Таким чином, це змусило мене замислитися, якщо Вікторія ніколи не досягли оргазму, коли я займався оральним сексом на неї, але я Didn `T хвилює, як я знав, що Вівіан були дуже сподобалося сама. Я лизнув і пальцем трахкав Вівіан другий оргазм, перш ніж вона відштовхнула мою голову геть і сказав, що це час для мене втратити вишні. Я зірвав з мого одягу, якщо вони були у вогні і роздягання до позиціонування себе між Вівіан `все ще розчепіреними ногами.

Вівіан Didn `T дозвольте мені проникнути її кицьку відразу, як вона сіла і схопив мій член в її руках. Вівіан відкат крайньої плоті повністю і дав мій пеніс кілька лиже її мовою, перш ніж вона прийняла мене в рот і почала смоктати мене. Я не міг у це повірити, як моя фантазія насправді відбувається і Victoria `мати давала мені голову. Вівіан `S підхід до дає голова була повністю відрізняється від Victoria` и, як вона використала багато мовою; ноги майже пряжками у цей момент, як я поклав руки на плечі Вівіан `S, а потім голову, шукаючи опори. Хоча у мене руки на Вівіан, я вирішив зробити те, що я ніколи не робив з Вікторією і почав трахкати Вівіан `голову з мого члена. Вівіан Didn `T увазі, що я роблю, і дозволило мені ставитися до неї рот, як кицька. Я трахкав Вівіан `S рот, як це протягом приблизно 10 хвилин, перш ніж я відштовхнула мою весь монтаж у Вівіан` голову і досягла кульмінації.

Вівіан смоктати як професійних повія, як вона Didn має жодних проблем, пов'язаних з тим, що я роблю, і проковтнула все, що я повинен був дати. І після того як вона отримала запевнення про прийняття всіх я, Вівіан продовжувала смоктати для підтримки ерекції. Я просунула ерегированного пеніса від Вівіан `S рот та як вона поклала назад на ліжко, я підняв Вівіан` S ноги трохи, перш ніж проникати її. Я не уявляв як вважає гладкою Вівіан `S киска була і як мені вдалося отримати всю довжину в ній, я відчував, що Вівіан був сюрприз для мене, коли я відчула, що її кицька зчеплення вниз навколо моєї ерекції, це було неймовірно, як я ніколи не відчував нічого подібного. Це був фантастичний перший раз, і після того як я пережила другий оргазм і поклав поверх Вівіан, ми поцілувалися і відпочивав, перш ніж приймати душ разом. Після рушників с, Вівіан запитали, якщо б я насолоджувався,голі дівчата  і якщо б я був краще, ніж Вікторія. Я нагадав Вівіан, що я ніколи не мав зносини з Вікторією, але сказав, охочих дізнатися більше від неї!
; Вівіан сказав він Wasn `T безпечні, як вона сказала мені, щоб одягнутися. Вівіан взяв мене до хати, вона проявляє до клієнтів, і ми провели наступні 5 годин занять любов'ю.

Я ніколи не мати статеві зносини з Вікторією, але це "нормально, як мені подобається мій час з матір'ю і матерів з декількох інших однокласників. Таким чином, коли один з моїх друзів називає мене "ублюдок,` Я просто посміхатися і сміятися, як вони точні, особливо в деяких випадках я до біса їх матері.